Obratite nam se

TEL: + 86-533-2171222

FAX: + 86-533-2171222

Mob: +8618753366306

E-pošta: zhangzengwei@cnpowercable.cn

ADD: Ne. Istok 2. Zhangdian Distrikt Zibo Grad Shandong PR Kina

Oklopna bakrenih kabela niskog napona (LV) PVC/XLPE IZOLACIJOM oklopne Mar 23, 2017
Osnovni podaci
  • Broj modela:YJV

  • Napon:Niskog i srednjeg napona kabela

  • Izolacijski materijal:XLPE

  • Naziv proizvoda:XLPE izolacijom, oklopne, PVC oplašten kabel

  • Transportno pakiranje:Bubanj, bubanj ili prema vašem zahtjevu

  • Porijeklo:Kina

  • Primjena:Gradnja, pod zemljom, elektrane

  • Aktualno:Kabel za izmjeničnu struju

  • Certifikacije:ISO


  • Specifikacija:IEC, BS, DIN, ASTM, NFC, JIS itd

  • HS kod: 8544492100

Opis proizvoda
Kabel podzemne PVC/XLPE SWA

1. kratko od XLPE IZOLACIJOM mrežni kabel
XLPE IZOLACIJOM mrežni kabel ima niz prednosti u odnosu na papir izolacijom i PVC-om izolirani
kabel. XLPE kabel ima visoke električne otpornosti, mehaničku čvrstoću, otpornost na visoke-starenje, ekološki
stres otporne protiv kemijske korozije, a to je jednostavne izvedbe, pomoću zgodan i veći rad
dugoročno temperatura. To može biti određen sa nijedan ograničenje kap.

2 .područje primjene XLPE kabela



3. glavni tehničke karakteristike kabela

4. usluga uvjeti i parametri kabela

Kabel se primjenjuje na nepokretne instalacije za Nazivni napon 0,6/1KV moć prijevoz i distribucija linije.
Max. Ocijenjeno temperatura vodiča: Nazivni radni 90.
Kratka circit: (Max.for 5 sec.) 250
Temperatura polaganja u zraku 25
Podzemne 15
Za polaganje, sam srž, trokut polaganje za tri kabela.
Dubina polaganja u direktni: 100 cm
Koeficijent toplinska otpornost tla 100 .cm/w
Kabel može biti položen bez pad ograničenja, a temperatura okoliša neće biti manji od 0.
Jedna jezgra, čelične trake oklopne kabel bi trebao biti samo aplied direktni krug liniju.
Za nominalne izolacije debljine, veličinom oklopa, nad-promjer, težina i struje retardantflame
kabel od klase A, B, C, potražite vrijednost opće kabel.
Nazivni presjek mm 2Glavne jezgre2.5461016253550
Neutralni jezgre1.52.54610161625
Nazivni presjek mm 2Glavne jezgre7095120150185240300400
Neutralni jezgre3550707095120150185
Nazivni presjek mm 21.52.546101625
Cu jezgre Ohm/km12.17.414.613.081.831.150.727
Al jezgre Ohm/km18.112.17.414.613.081.911.2
Nazivni presjek mm 235507095120150185
Cu jezgre Ohm/km0.5240.3870.2680.1930.1530.1240.0991
Al jezgre Ohm/km0.8680.6410.4430.320.2530.2060.164
Nazivni presjek mm 22403004005006308001000
Cu jezgre Ohm/km0.07540.060.0470.03660.02830.02210.0176
Al jezgre Ohm/km0.1250.10.07780.06050.04690.03670.0291